HAKKIMIZDA

2005 yılında Halil EROĞLU ve Murat EROĞLU tarafından Ankara’da kurulan şirketimiz, toptan gıda ve temizlik ürünlerini yurt genelindeki Resmi idareler ve Özel sektörün bu alandaki ihtiyaç taleplerine, çözüm odaklı çalışma tarzını benimsemiş tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir. Şirketimizin kurucu ortağı Halil EROĞLU’nun 2016 yılında vefatından sonra Murat EROĞLU tüm yetkileri devralarak Kaliteli Ürün & Kaliteli Hizmet ilkesiyle ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Yaptığımız işi sadece bir ürünü alıp satmak olarak görmüyoruz…!

Unutulmamalıdır ki ürünün talep edilen kalitesi ve markası değişkenlik gösterse de, sunduğumuz hizmetin kalitesi asla değişmez.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz…!

İsteğiniz doğrultusunda, ihtiyacınız olan ürün veya ürünleri uygun maliyetle sizlere ulaştırma adına çalışmalar yürütürken, zamanınızın değerli olduğunun farkındayız. Taahhüt ettiğimiz tarihte işimize başlıyor, gereksiz zaman kayıplarını önlemek adına planlı bir şekilde hareket ediyoruz. İcra ettiğimiz işlerimizin takibini bırakmadan, gerektiğinde müdahale ederek saat düzeninde işleyen bir hizmet ile mutlu müşteriler yaratmaya çalışıyoruz.

Biliyoruz ki bizim için başarılı olmanın kriteri, yapılan iş sayısıyla orantılı değil, iyi yapılan iş neticesinde memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Sektörde köklü bir geçmişe ve itibara sahip olan şirketimize olan güvenin güçlü olması bu çalışmanın neticesidir. Yaptığımız işi referans göstermemizin en büyük sebebi de verdiğimiz hizmetin kalitesine olan inancımızdır.

Çalışmalarımızın çoğunlukla resmi kurum ve kuruluşlara verdiğimiz hizmetlerle ilgili olması, işimizin zorluk düzeyinin yüksek motivasyon ve disiplin gerektirmesi, rekabetin üst seviyede olması, verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli maksimumda tutma çabası gerektirmektedir. Sektörümüzde kalitesiz ve kötü niyetle hizmet veren firmaların çokluğu işimizi zorlaştırsa da çalıştığımız idarelere bu tarz şirketlerin çalışma tarzları ve uygulamaları konusunda gerekli bilgilendirmeyi yaparak daha sağlıklı hizmeti aldırmanın yanında, eşit rekabet koşullarını oluşturmalarına da katkı sağlamaktayız.